KALKULATOR USŁUG ONLINE
możesz sam obliczyć koszty prototypowej produkcji PCB

O nas

Firma Satland działa na rynku od 1996 roku, tworząc profesjonalne systemy teleinformatyczne.
Prężny rozwój firmy oraz chęć poszerzania horyzontów przyczyniły się do powstania w 2006 roku nowego oddziału zajmującego się produkcją prototypowych obwodów drukowanych pod nazwą Satland Prototype.
W krótkim czasie wzbogaciliśmy naszą ofertę o projektowanie urządzeń elektronicznych oraz montaż elementów SMD i THT.
Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów jako pierwsza firma w Polsce zaoferowaliśmy produkcję obwodów drukowanych już w 5 godzin.

Od początku istnienia naszej firmy kładziemy ogromny nacisk na wysoką jakość naszych produktów oraz terminowe wykonywane zleceń.
Do naszych klientów podchodzimy zawsze indywidualnie, zapewniając profesjonalną obsługę i doradztwo w zakresie realizowanych projektów. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów oraz nowoczesny park maszynowy umożliwia nam wytwarzanie bardzo skomplikowanych i precyzyjnych obwodów drukowanych.


Ważnym elementem naszej działalności jest również wspieranie prac rozwojowych studentów z koła studenckiego SKALP, działającego przy Politechnice Gdańskiej oraz sponsorowanie nagród dla Trójmiejskiego Turnieju Robotów.

Nasza oferta zawiera:
1. PROJEKT  - rozwiązanie problemu, dobór elementów, schematy
2. PRZYGOTOWANIE PRODUKCJI  -  zakup elementów, przygotowanie dokumentacji
3. PRODUKCJA  -  prototypowa (bardzo szybka) i seryjna
4. MONTAŻ  -  elementy SMD i THT, szablony do nakładania pasty
5. PROGRAMOWANIE  -  nasz program lub dostarczony

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami.
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
ROZUMIEM