KALKULATOR USŁUG ONLINE
możesz sam obliczyć koszty prototypowej produkcji PCB

Projektowanie urządzeń elektronicznych

Doświadczenie i wieloletnia obecność w przemyśle elektronicznym sprawiają, że obecnie możemy zaoferować osobom fizycznym i przedsiębiorstwom kompleksowe usługi z zakresu projektowania PCB i urządzeń elektronicznych oraz produkcji obwodów drukowanych.

Nasz zespół tworzą inżynierowie, programiści i projektanci, którzy podejmą się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Kompetencje, wiedza oraz dostęp do zaawansowanych urządzeń i profesjonalnych oprogramowań sprawiają, że z powodzeniem wykonujemy projekty urządzeń elektronicznych dla branż:
- automatyki przemysłowej: urządzenia sterowania i pomiarowe, do sterowania, liczniki,
- telekomunikacji,
- radiowej: np. urządzenia radiokomunikacyjne,
- branży AGD,
- kosmicznej, lotnictwa czy motoryzacji.

Począwszy od wstępnych konsultacji z Klientem i przygotowania schematu ideowego aż do zaprogramowania gotowego urządzenia za usługę na wszystkich jej etapach odpowiadają nasi pracownicy. Projektowanie PCB, skompletowanie niezbędnej dokumentacji i elementów, produkcja obwodów drukowanych i montaż PCB – fakt, że nasza firma odpowiada za wszystkie czynności jest gwarancją dla Klientów, że usługa zostanie przeprowadzona w możliwie najkrótszym czasie. W ramach projektowania PCB i urządzeń elektronicznych zapewniamy również programowanie gotowego urządzenia oraz szkolenie z jego obsługi.

Wszystkie zlecenia są przez nas wyceniane indywidualnie – cena zależy między innymi od:
- czasu potrzebnego do jego realizacji,
- rodzaju urządzenia, jakie ma zostać zaprojektowane i stopnia jego skomplikowania,
- elementów, które trzeba zakupić i ich ceny.

Dbamy o to, by projekty urządzeń elektronicznych, które trafiają do naszych Klientów, były funkcjonalne oraz by wykorzystywały najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. W tym celu nieustannie monitorujemy rynek elektroniczny, dzięki czemu orientujemy się w nowościach technologicznych. Posiadamy również niezbędną wiedzą na temat procedur prawnych, Klient ma zatem pewność, że stosowane przez nas rozwiązania są zgodne z obowiązującymi normami.

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
ROZUMIEM