KALKULATOR USŁUG ONLINE
możesz sam obliczyć koszty prototypowej produkcji PCB

Montaż elementów SMD i THT

Wieloletnie doświadczenie w branży elektronicznej umożliwia nam wykonywanie kompleksowych usług w zakresie produkcji obwodów drukowanych. Zajmujemy się zarówno niezbędnymi czynnościami na etapie wstępnym (wykonujemy szablony, kompletujemy potrzebne komponenty), jak również przeprowadzamy szybki i profesjonalny montaż PCB (SMD i THT).

Skrót SMD (Surface Mount Device) opisuje wszystkie elementy przeznaczone do montażu powierzchniowego. Za pomocą najwyższej jakości profesjonalnych past lutowniczych, klejów i topników komponenty są przez nas bezpośrednio przyklejane do powierzchni płytek drukowanych PCB. Przeprowadzamy montaż powierzchniowy SMD jedno- oraz dwustronny z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń.

Montaż THT (Through-Hole Technology) dotyczy z kolei elementów, których wyprowadzenia (czyli cienkie druciki) przewleka się przez małe otwory w płytkach PCB. Z uwagi na to, że montaż przewlekany przeprowadzany jest zazwyczaj ręcznie, niezbędni są wyspecjalizowani i doświadczeni specjaliści. Nasi pracownicy posiadają wymagane kompetencje, wiedzę i umiejętności, dzięki czemu Klienci mają pewność, że prace na obwodach drukowanych zostaną przeprowadzone w pełni profesjonalnie.

Po zakończonych pracach wykonujemy również lakierowanie, zajmujemy się okablowaniem, montażem płytek PCB, przeprowadzamy także niezbędne testy, które mają potwierdzić, że produkcja obwodów drukowanych została zakończona sukcesem.

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
ROZUMIEM