• Banner
  ULTRA SZYBKA
  PRODUKCJA PCB


  PRODUKCJA OBWODÓW
  JUŻ OD 5 GODZIN!!!

  PROTOTYPY PCB,
  KRÓTKIE SERIE

 • Banner
  TERMINOWOŚĆ

  PROFESJONALIZM

  ATRAKCYJNE CENY

  TERMINY DOPASOWANE DO PAŃSTWA POTRZEB

  BEZPIECZEŃSTWO POWIERZONYCH PROJEKTÓW

 • Banner
  W przypadku zamówień, których parametry

  nie uwzględnia nasz formularz (np. obwody

  wielowarstwowe, niestandardowe

  wymiary,ekspresowa produkcja

  obwodów złoconych
  ) prosimy o kontakt

  PCB@prototypy.com
  bądź telefoniczny.

Kalkulator usług online
możesz sam obliczyć koszty produkcji i złożyć zamówienie

Skontaktuj się z nami
w razie wszelkich problemów i niejasności, służymy pomocą

Produkcja PCB i projektowanie urządzeń elektronicznych


Firma Satland Prototype będzie nieczynna od 24.12.2021 do 2.01.2022. Okres ten nie wlicza się do czasu realizacji zamówień.Prężny rozwój firmy oraz chęć poszerzania horyzontów przyczyniły się do powstania w 2006 roku nowego oddziału zajmującego się produkcją prototypowych obwodów drukowanych pod nazwą Satland Prototype.

W krótkim czasie wzbogaciliśmy naszą ofertę o projektowanie urządzeń elektronicznych oraz montaż elementów SMD i THT.
Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów jako pierwsza firma w Polsce zaoferowaliśmy produkcję obwodów drukowanych już w 5 godzin.
Od początku istnienia naszej firmy kładziemy ogromny nacisk na wysoką jakość naszych produktów oraz terminowe wykonywane zleceń.

Do naszych klientów podchodzimy zawsze indywidualnie, zapewniając profesjonalną obsługę i doradztwo w zakresie realizowanych projektów. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów oraz nowoczesny park maszynowy umożliwia nam wytwarzanie bardzo skomplikowanych i precyzyjnych obwodów drukowanych. Ważnym elementem naszej działalności jest również wspieranie prac rozwojowych studentów z koła studenckiego SKALP, działającego przy Politechnice Gdańskiej oraz sponsorowanie nagród dla Trójmiejskiego Turnieju Robotów.

Osobom zainteresowanym naszymi usługami udostępniamy również kalkulator usług online, który umożliwia szybkie obliczenie kosztów, z jakimi wiąże się projektowanie.

Płytki drukowane PCB

Odwody drukowane PCB (Printed Circuit Board) wykorzystywane są do budowy układów elektronicznych. Nasz zespół zajmuje się produkcją obwodów drukowanych od A do Z: oferujemy prototypowanie, projektowanie, montaż i programowanie a także produkcję seryjną.

Projektowanie PCB

Udany, profesjonalny projekt, dobranie odpowiednich elementów i schematów to klucz do sukcesu produkcji. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów w branży pozwala nam na projektowanie PCB niezależnie od tego, jak bardzo złożone jest urządzenie czy układ elektroniczny.

Produkcja PCB

Wykonujemy płytki PCB na zamówienie w ilościach prototypowych jak i seryjnych. Do wyboru mamy laminaty FR4 o szerokim doborze grubości jak i laminaty mniej popularne jak MCPCB czy Rogers. Wykonujemy produkcję płytek drukowanych jedno-, dwu- oraz wielowarstwowych w praktycznie każdej możliwej konfiguracji wykonania.

Montaż SMT oraz THT

Oferujemy nie tylko projektowanie obwodów drukowanych, ale również profesjonalny montaż elementów SMD czy też THT zarówno ręczny jak i automatyczny. Wykonujemy także szablony pod montaż.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Głównego Oddziału firmy SATLAND.


Satland
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
ROZUMIEM