• Banner
  ULTRA SZYBKA
  PRODUKCJA PCB


  PRODUKCJA OBWODÓW
  JUŻ OD 5 GODZIN!!!

  PROTOTYPY PCB,
  KRÓTKIE SERIE

 • Banner
  TERMINOWOŚĆ

  PROFESJONALIZM

  ATRAKCYJNE CENY

  TERMINY DOPASOWANE DO PAŃSTWA POTRZEB

  BEZPIECZEŃSTWO POWIERZONYCH PROJEKTÓW

 • Banner
  W przypadku zamówień, których parametry

  nie uwzględnia nasz formularz (np. obwody

  wielowarstwowe, niestandardowe

  wymiary,ekspresowa produkcja

  obwodów złoconych
  ) prosimy o kontakt

  PCB@prototypy.com
  bądź telefoniczny.

Kalkulator usług online
możesz sam obliczyć koszty produkcji i złożyć zamówienie

Skontaktuj się z nami
w razie wszelkich problemów i niejasności, służymy pomocą

Produkcja PCB i projektowanie urządzeń elektronicznychDrodzy Klienci,
Mozliwość składania zamówień została przywrócona.
Prosimy o wygenerowanie nowego hasła użytkownika za pomocą funkcji "Nie pamiętasz hasła".
W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
58 554-07-64
661-557-633


Prężny rozwój firmy oraz chęć poszerzania horyzontów przyczyniły się do powstania w 2006 roku nowego oddziału zajmującego się produkcją prototypowych obwodów drukowanych pod nazwą Satland Prototype.

W krótkim czasie wzbogaciliśmy naszą ofertę o projektowanie urządzeń elektronicznych oraz montaż elementów SMD i THT.
Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów jako pierwsza firma w Polsce zaoferowaliśmy produkcję obwodów drukowanych już w 5 godzin.
Od początku istnienia naszej firmy kładziemy ogromny nacisk na wysoką jakość naszych produktów oraz terminowe wykonywane zleceń.

Do naszych klientów podchodzimy zawsze indywidualnie, zapewniając profesjonalną obsługę i doradztwo w zakresie realizowanych projektów. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów oraz nowoczesny park maszynowy umożliwia nam wytwarzanie bardzo skomplikowanych i precyzyjnych obwodów drukowanych. Ważnym elementem naszej działalności jest również wspieranie prac rozwojowych studentów z koła studenckiego SKALP, działającego przy Politechnice Gdańskiej oraz sponsorowanie nagród dla Trójmiejskiego Turnieju Robotów.

Osobom zainteresowanym naszymi usługami udostępniamy również kalkulator usług online, który umożliwia szybkie obliczenie kosztów, z jakimi wiąże się projektowanie.

Płytki drukowane PCB

Odwody drukowane PCB (Printed Circuit Board) wykorzystywane są do budowy układów elektronicznych. Nasz zespół zajmuje się produkcją obwodów drukowanych od A do Z: oferujemy prototypowanie, projektowanie, montaż i programowanie a także produkcję seryjną.

Projektowanie PCB

Udany, profesjonalny projekt, dobranie odpowiednich elementów i schematów to klucz do sukcesu produkcji. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów w branży pozwala nam na projektowanie PCB niezależnie od tego, jak bardzo złożone jest urządzenie czy układ elektroniczny.

Produkcja PCB

Wykonujemy płytki PCB na zamówienie w ilościach prototypowych jak i seryjnych. Do wyboru mamy laminaty FR4 o szerokim doborze grubości jak i laminaty mniej popularne jak MCPCB czy Rogers. Wykonujemy produkcję płytek drukowanych jedno-, dwu- oraz wielowarstwowych w praktycznie każdej możliwej konfiguracji wykonania.

Montaż SMT oraz THT

Oferujemy nie tylko projektowanie obwodów drukowanych, ale również profesjonalny montaż elementów SMD czy też THT zarówno ręczny jak i automatyczny. Wykonujemy także szablony pod montaż.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Głównego Oddziału firmy SATLAND.


Satland
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
ROZUMIEM