KALKULATOR USŁUG ONLINE
możesz sam obliczyć koszty prototypowej produkcji PCB

Projektowanie PCB - obwodów drukowanych

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie produkcji płytek drukowanych na zamówienie. Przygotowujemy niezbędną dokumentację, zakupujemy u sprawdzonych dostawców wszystkie elementy, we własnym zakresie zajmujemy się produkcją, montażem PCB (SMD i THT) oraz uruchomieniem i testowaniem prototypu płytki. Sprawne przeprowadzenie całego procesu nie byłoby jednak możliwe bez profesjonalnego przygotowania schematu oraz projektowania PCB.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obszarze produkcji obwodów drukowanych PCB (printed circuit board), dzięki czemu naszym Klientom możemy zagwarantować profesjonalizm i terminowość niezależnie od tego, jak bardzo złożone i skomplikowane jest zlecenie.

Zespół naszych inżynierów ma do dyspozycji najnowocześniejsze urządzenia oraz oprogramowania, które umożliwiają nam projektowanie PCB zarówno w 2D, jak i 3D. Z łatwością wykonujemy zatem obwody drukowane na zamówienie jedno-, dwu- i wielowarstwowe, tak, by były one nie tylko funkcjonalne, ale również by łatwo można było wdrożyć je do szybkiej produkcji seryjnej.

Do każdego Klienta oraz zlecenia podchodzimy indywidualnie – oferujemy wsparcie i doradztwo w zakresie tworzenia precyzyjnych i skomplikowanych obwodów drukowanych. W ramach projektowania zbieramy niezbędną dokumentację, a także wysłuchujemy wskazówek i wymagań zleceniodawcy. We własnym zakresie zbieramy również potrzebne do stworzenia urządzenia dane – fakt, że wszystkie czynności wykonywane są przez naszych pracowników daje Klientom gwarancję poufności przekazanych dokumentów oraz pewność, że zlecenie zostanie wykonane w możliwie krótkim czasie.

Każde zlecenie jest przez nas wyceniane indywidualnie. Koszty zależą między innymi od stopnia skomplikowania zagadnienia, czasu, jaki jest potrzebny do jego realizacji oraz zakresu działań wykonywanych przez naszą firmę. Projektowanie PCB realizowane przez nasz zespół może obejmować:
- przygotowanie schematu ideowego,
- zaprojektowanie płytki drukowanej,
- produkcję i montaż PCB,
- uruchomienie i testowanie prototypu płytki,
- programowanie gotowego urządzenia,
- szkolenie z obsługi urządzenia.

Jeżeli macie Państwo pomysł na płytki drukowane na zamówienie do zaprojektowania, zapraszamy do wysyłania zapytań ofertowych na adres: pcb@prototypy.com

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
ROZUMIEM